víkendu 14. – 16.12. jsme uspořádali první víkendový kurz v nové sezóně. Stejně jako mnoho dalších lyžařů, tak ani pět handicapovaných jsme i my neodolali prvního lyžování J, kurzu se zúčastnilo pět handicapovaných lyžařů.

Kurz měl základnu opět v Janských Lázních a za lyžováním jsme se přepravovali do Špindlerova Mlýna. Po změnách vlastníků v námi využívaných lyžařských areálech je právě Skiareál jediným, který i nadále souzní s naší vizí zdostupnění lyžování handicapovaných. Za to patří novým vlastníkům náš velký dík.

 

Původní prognózy počasí byly na víkend optimističtější. V sobotu ráno nás však cestou do Špindlu doprovázelo mrholení, které vydrželo bohužel až do 11h. Po 11h začal padat mokrý sníh, který nás donutil předčasně výuku ukončit. Počasí bylo totožné i v neděli.

Kurzu se účastnili Pavel Dvořák, Vojta Frajer, Hynek Littman, Tomáš Valíček a Jana Veselá. Na realizaci kurzu se podíleli instruktoři Centra Marek Dušek, Marta Pudilová a dobrovolníci Markéta Hanušová, Kateřina Feiferlíková a manželé Frajerovi.

Back to Top