GENERÁLNÍ PARTNER

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

 

 

PARTNEŘI

 

vwlogo Nadační fond Škoda Auto happy sport 

 

 

SPONZOŘI A DÁRCI

 

tccm Smarty  

 

Mizuno logo HEAD wordmark pos

 

 

 

 

 

Lyžařská střediska

 

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn, a.s.

SKIAREÁL Špindlerův Mlýn je nejvýznamnějším zimním střediskem v České republice. Každým rokem je spolupořadatelem několika významných světových sportovních akcí. V zimní sezóně celý areál, který se skládá z několika středisek (Svatý Petr — Hromovka, Medvědín, Horní Mísečky, LV Davidovka, LV Labská, vleky Horal a Krakonoš) navštíví okolo 700 tisíc klientů. SKIAREÁL Špindlerův Mlýn provozuje 4 lanové dráhy a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 85 % možno v případě nepříznivých sněhových podmínek technicky vysněžit. Naše sdružení k výuce využívalo sjezdovky ve Svatém Petru, který je centrem sportovního dění ve Špindlerově Mlýně.

www.skiareal.cz

 

Mega PLUS s.r.o.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je ideální místo pro aktivní rodinnou dovolenou v zimě i v létě. V zimě nabízí lyžování na 50 km sjezdovek na 1 skipas. V létě je místem, kde se svezete 3 lanovkami a užijete si nejkrásnější výhledy. Krkonoše můžete projet křížem krážem na terénních koloběžkách, nebo horských elektrokolech. Na Černé hoře vyzkoušejte Dětský park Kabinka, ve Velké Úpě je novinkou Herní krajina Pecka.

www.skiresort.cz 

 

Skiareál Horní Domky

Lyžařský areál Horní Domky se rozkládá v Rokytnici nad Jizerou na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657 — 1.315 m n.m. Svou rozlohou, ukázkovými sjezdovkami a vybaveností se může rovnat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Je oblíben především pro velkou různorodost a rozlehlost sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 14,4 km a šířky místy až 100 m.Areál Horní Domky poskytuje lyžařům a snowboardistům celkovou přepravní kapacitu 7 620 os/hod. díky dvěma čtyřsedačkovým lanovým drahám a šesti tyčovým vlekům. Jedná se o lanovou dráhu Horní Domky, která byla postavena v roce 2006, vedoucí z rohu parkoviště Rokytka do Horních Domků k chatě Lovčenka a lanová dráha na Lysou horu, která byla vystavěna v roce 1996 je ojedinělá tím, že jako jediná v ČR vede do I. zóny KRNAP. Její konečná stanice je nástupním místem na běžeckou Krkonošskou magistrálu.

www.skiareal-rokytnice.cz

 

DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM ZA PODPORU V MINULOSTI

 

Metrostav a.s.

(hlavní partner výukového programu v letech 2003 — 2007)

„Akciová společnost Metrostav se stala základním stavebním kamenem při budování Centra handicapovaných lyžařů v ČR. Metrostav a.s. byl první velkou firmou, která se rozhodla do oblasti lyžování vozíčkářů na monoski investovat systematicky a dlouhodobě nemalé peníze. Převážně díky této podpoře jsme každoročně desítkám handicapovaným zdostupnili finančně náročný sport a umožnili jim návrat zpět mezi běžnou lyžařskou populaci. Za to patří lidem z vedení Metrostavu, především pak Jiřímu Kavanovi, náš velký dík.“ říká zakladatel CHL Marek Dušek.

Vize společnosti Metrostav a.s. v oblasti dárcovství a sponzorinku: „Schopnost silných a úspěšných pomáhat tam, kam už ruka státu nedosáhne, je pro nás součástí etiky a našeho podnikatelského chování“. Vize společnosti Metrostav a.s. v oblasti dárcovství a sponzorinku: „Schopnost silných a úspěšných pomáhat tam, kam už ruka státu nedosáhne, je pro nás součástí etiky a našeho podnikatelského chování“.

„K podpoře Metrostav motivuje kvalitní, dlouhodobý projekt, který je zaměřen na výuku lyžování tělesně postižených. Ocenili jsme profesionalitu s jakou lidé ze sdružení projekt vedou — angažování vzdělaných a vyškolených trenérů a pracovníků i fakt, že projekt je otevřen všem věkovým skupinám tělesně postižených. Dobrý a nelehký nápad, zprostředkovat výuku lyžování tělesně postiženým si podporu rozhodně zaslouží.“ říká Jiří Kavan z Metrostavu a dodává “Navázání partnerství je pro nás i logickým krokem — Metrostav je jedním z hlavních partnerů Svazu lyžařů ČR a dlouhodobě podporuje i naši královnu bílé stopy Kateřinu Neumannovou“.

Metrostav a.s. je universální stavební společnost, která operuje ve všech segmentech stavebního trhu České republiky. Současně si společnost zachovala čelné postavení ve svých tradičních dovednostech — práci v podzemí a železobetonových konstrukcích. Pomocí kapitálových účastí v dalších společnostech realizuje Metrostav aktivity v oblasti stavebních materiálů, zkušebnictví a zejména v developerských projektech. Společnost Metrostav svým obratem 14 miliard korun (2003) soupeří o druhé místo na českém stavebním trhu. Ziskem a především rentabilitou se řadí k těm nejlepším a nejproduktivnějším stavebním společnostem. Akciová společnost Metrostav je součástí evropské stavební skupiny DDM Group.

www.metrostav.cz


Nadace O2

(v roce 2006 jsme vyhráli regionáolní granty v Královehradeckém a Pardubickém kraji)

Nadace O2 je firemní nadace společnosti Telefónica O2 Czech Republic. Dlouhodobým, promyšleným a systematickým dárcovstvím zdůrazňuje vstřícný postoj k našemu okolí a přijímání spoluzodpovědnosti za stav a vývoj společnosti. Nadace O2 navazuje na tradici Nadace Eurotel, která vznikla v roce 2002 a od svého založení rozdělila na podporu neziskových projektů více než 75 milionů korun.

Nadace O2 se stala jednou z prvních registrovaných firemních nadací v České republice a jedním z často užívaných modelů firemního dárcovství. Je členem Fóra dárců — Asociace nadací a v roce 2004 obdržela za systematické a promyšlené dárcovství hlavní cenu VIA BONA, která je veřejným uznáním za podporu obecně prospěšné činnosti.

Společnost Telefónica O2 Czech Republic se také podílela na vzniku jedinečného filantropického nástroje DMS, takzvané Dárcovské SMS. Jde o unikátní, rychlý a transparentní způsob, kterým veřejnost může přispívat ve prospěch charitativních sbírek prostřednictvím mobilní technologie. Chcete-li přispět, můžete se zapojit zde: www.darcovskasms.cz.

V žebříčku TOP FIREMNÍ FILANTROP se společnost Telefónica O2 CR v roce 2006 umístila na 8. místě nejštědřejších firemních dárců dle absolutního objemu darovaných prostředků. Je zakládajícím členem klubu Donátor při Fóru dárců.

Pro měření svých filantropických aktivit používá mezinárodní metodiku LBG — Standard odpovědná firma.

www.nadceo2.cz


Nadace České spořitelny

(partner výukového programu v roce 2002, 2006 a 2007)

Nadace České spořitelny se z dlouhodobého hlediska rozhodla zaměřit na oblasti a projekty, které stojí většinou na okraji zájmu ostatních donátorů a korporací. Naše strategie je zaměřena zejména na oblast seniorů, drogově závislých a tělesně a mentálně postižených, částečně také na oblast vzdělání a ochrany životního prostředí. Poděkování patří České spořitelně, která je zřizovatelem a stejně jako v minulosti hlavním dárcem Nadace České spořitelny.

www.nadacecs.cz


Continental Teves Czech Republic, s.r.o.

Continental Teves Czech Republic, s.r.o. je výhradním evropským výrobcem posilovačů brzdových systémů v rámci skupiny Continental. Byl založen v průmyslové zóně města Jičín v roce 1995 a výrobu zahájil v roce 1996. Za dobu svého působení prošel prudkým vývojem a dnes patří mezi nejmodernější a nejdynamičtěji se rozvíjející výrobní společnosti v České republice. Počet zaměstnanců závodu přesáhl jeden tisíc, ročně se zde vyrobí více než šest milionů brzdových posilovačů a obrat firmy se pohybuje okolo devíti miliard korun.

www.contiteves.com


Johnson & Johnson, s. r. o.

Johnson & Johnson se sídlem v New Brunswick, NJ (USA), je se svými 104 500 zaměstnanci největším výrobcem produktů pro zdravotní péči s nejširším spektrem výrobků od léčiv po spotřební a profesionální zdravotnické produkty. Naše výrobky se prodávají ve více než 175 zemích světa. Součástí společnosti Johnson & Johnson je více než 190 firem v 57 zemích všech kontinentů. Sjednocující silou pro více než 100 tisíc našich pracovníků v dalekých provozech na celém světě je Krédo společnosti Johnson & Johnson. Johnson & Johnson, s. r. o., je prodejní a distribuční společnost pro výrobky ze tří obchodních sektorů — sektor Medical (zdravotnické prostředky), sektor Janssen-Cilag (léčiva) a sektor Consumer (spotřební zboží) — na území České republiky a Slovenska. Společnost byla v Československu založena na podzim roku 1991 s ústředím v Praze. Po rozdělení Československa byla zřízena kancelář v Bratislavě. Zastoupení společnosti Johnson & Johnson je vedeno jako obchodní — žádné výrobky zde nejsou vyráběny nebo vyvíjeny. Výroba jednotlivých výrobků je rozptýlena po celém světě, ale větší část zde prodávaných výrobků pochází z Evropy.

www.jnjcz.cz


Nadační fond J&T

Nadační fond J&T byl založen 1. června 2004. Podle Notářského zápisu vznikl dnem zapsání do obchodního rejstříku, a to 24. června 2004. Naším cílem je — zjednodušeně řečeno — pomáhat všude tam, kde si myslíme, že je to nejvíce potřeba. Cílem nadačního fondu je podpora humanitárních aktivit právnických a fyzických osob sledujících obecně prospěšné cíle zejména se zaměřením na podporu projektů a aktivit sociálního charakteru, podpora fyzicky i mentálně postiženým dětem, dětem nemocným a sociálně slabým, ohroženým a dětem v dětských domovech za účelem prohloubení všestranné péče o ně a podpora zvířecích útulků.

www.nadacnifondjt.cz


VCES a.s.

VCES a.s. zajišťuje generální dodávky staveb od přípravy zakázky přes zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby. Ke klíčovým stavebním proudům společnosti patří pozemní stavby (občanské a bytové, sociální a nemocniční stavby, průmyslové stavby, rekonstrukce), vodohospodářské a vodní stavby, ekologické a inženýrské stavby a dopravní stavby. Svým podílem na českém stavebním trhu se VCES a.s. řadí do první desítky stavebních dodavatelů v České republice.

www.vces.cz

 

Nadační fond Avast

Protože věříme ve smysl dávat a pomáhat druhým, AVAST Software nabízí zdarma od roku 2001 kvalitní a populární antivir, který využívá více než 180 miliónů uživatelů po celém světě.

Nadační fond AVAST vznikl v roce 2010 a navázal svojí prací na filantropické aktivity zakladatelů společnosti Avast Software, a.s. Pavla Baudiše a Eduarda Kučery. Díky úspěchům své firmy se rozhodli darovat velkorysou částku 2,5 % ročně ze zisku společnosti na podporu obecně prospěšných projektů v České republice. Na jejich úspěchu se svojí mnohaletou osobní podporou podílely jejich manželky Jarmila Baudišová a Milada Kučerová. Právě ony založily nadační fond a společně pomáhají tisícům potřebných lidí v České republice. Nadační fond vznikl i díky práci více než 280 zaměstnanců společnosti AVAST Software.

Za dva a půl roku své existence jsme české nevládní organizace podpořili částkou větší než 80 milionů korun.

www.avast.com

Lesy ČR, s.p.

Lesy České republiky, státní podnik (LČR) byly založeny dne 1.1.1992 Ministerstvem zemědělství České republiky. Hlavní náplní činnosti podniku je obhospodařování více než 1,3 mil. ha lesního majetku ve vlastnictví státu (téměř 86 % rozlohy všech státních lesů) a péče o více než 38 tisíc km určenýchvodních toků a bystřin (výrazný nárůst km spravovaných vodních toků oproti předešlým letem je od 1. 1. 2011 způsoben převodem správcovství od Zemědělské vodohospodářské správy v rámci její transformace). Roční těžby se pohybují průměrně kolem 7 mil.m3 dřeva, což představuje zhruba 72% běžného přírůstu.

www.lesycr.cz

 

OREA HOTELS s.r.o. 

Společnost OREA HOTELS s.r.o. provozuje největší český hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS. V současné době jej tvoří 15 hotelů po celé České republice v těch nejatraktivnějších lokalitách. Společnost OREA HOTELS s.r.o. byla založena v prosinci 1992. Cílem společnosti je rozšíření ubytovacích kapacit na trhu hotelů střední a vyšší kategorie nejen v České republice. Společnost OREA HOTELS s.r.o. je členemCIMEX GROUP. Ve spolupráci s realitními a poradenskými firmami koncernu nabízí naše společnost vlastníkům hotelů a investorům do hotelových nemovitostí komplexní servis. Společnosti koncernu nabízejí služby počínaje ekonomickým poradenstvím, přes facility management, přípravu a zajištění rekonstrukce, po vyhledání vhodného nájemce nebo kupce nemovitosti (hotelu). Pro investory jsme připraveni najít vhodnou nemovitost a zajistit její koupi. Hotely jsou členy Asociace hotelů a restaurací. Řetězec OREA RESORT & HOTELS může díky unikátnímu zázemí a možnostem nabídnout ucelený produkt pro všechny segmenty trhu v ČR.

Od roku 2000 získává pravidelně OREA HOTELS s.r.o. umístění "Českých 100 nejlepších" z více než 8000 společností. Jednotlivé hotely se pravidelně umisťují na předních místech celostátních výkonnostních statistik. Společným marketingem a efektivním systémem prodeje disponuje řetězec kapacitou více než 4 200 lůžek a dosahuje výsledků srovnatelných s evropskými hotelovými řetězci. 

Společnost OREA HOTELS s.r.o. dlouhodobě podporuje SK Akáda Janské Lázně, umožňuje ubytování našim sportovcům při realizaci výukových kurzů a tréninkových kempů Monoski teamu.

www.orea.cz

Back to Top