Centrum handicapovaných lyžařů pořádá v zimní sezóně týdenní a víkendové kurzy dle rozpisu uvedeného na našem webu ZDE. Základnou pro pořádání výukových kurzů jsou většinou Janské Lázně, odkud se účastníci kurzů vydávají za lyžováním do dalších zimních středisek Krkonoš (Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou). Špindlerův Mlýn využíváme jak pro realizaci výukových kurzů (monoski i biski), tak je i našim zázemím pro realizaci sportovního programu. Svahy v Janských Lázních využíváme pro výuku primárně začínajících monolyžařů, Pec pod Sněžkou k realizaci kurzů pouze pro pokročilé monolyžaře a stojící lyžaře. V případě, že nenajdete vyhovující termín, tak neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím mailu či na mobilu 777 333 818. Bude-li to v našich silách, rádi pro Vás zrealizujeme individuální kurz.

 

Týdenní výukový kurz 

Týdenní kurzy probíhají v rozsahu pěti výukových dní. Příjezdový den je vždy neděle (čas příjezdu je po 17h kdykoliv, po domluvě je možné objednat i večeři), kurz začíná suchou přípravou. Po seznámení s monoski či biski Vás instruktor seznámí s programem kurzu v průběhu celého týdne. Středu všem účastníkům doporučujeme jako relaxační den. Výuka probíhá podle individuálních potřeb klienta v zimních střediscích Krkonoš podle výkonnosti, může být rozdělena na dopolední a odpolední výuku s krátkou pauzou na oběd nebo výuka může probíhat bez přestávky. Vše záleží na Vás a domluvě s přiděleným instruktorem. Kurz je zakončen v pátek dopoledním lyžováním.

V den odjezdu je vždy potřeba před odjezdem na výuku vyklidit pokoj na hotelu či v penzionu, pokud není domluveno jinak.

 

Víkendové výukové kurzy

Centrum handicapovaných lyžařů pořádá víkendové kurzy formou dvoudenních výukových dní. Příjezdový den je vždy pátek v podvečer po 17h, možnost zajištění večeře je pouze při předešlé domluvě.

Víkendový kurz začíná páteční suchou přípravou. Následuje seznámení s vybranou kompenzační pomůckou (monoski, biski) a programem víkendového kurzu. Výuka probíhá podle individuálních potřeb klienta v zimních střediscích Krkonoš podle výkonnosti, může být rozdělena na dopolední a odpolední výuku s krátkou pauzou na oběd nebo výuka může probíhat bez přestávky. Vše záleží na Vás a domluvě s přiděleným instruktorem. Kurz je zakončen v neděli okolo 14h pozdním obědem po výuce. 

Vždy je potřeba před odjezdem na nedělní výuku vyklidit pokoj na hotelu či v penzionu, pokud není domluveno jinak.

Back to Top