Třetí lednový týden jsme realizovali tři akce. Po závodech v Rinnu měli sportovci v plánu kemp na Stohu ve Špindlerově Mlýnu (12. – 17.1.). Trochu jsme měli obavu z realizace tréninků, ale nakonec vše proběhlo úspěšně a kempu se zúčastnili všichni sportovci. Kemp probíhal pod vedením trenéra Honzy Číháka, asistenci zajišťoval Kuba Kadaník.

Paralelně s kempem jsme realizovali i výukový kurz, který jsme vzhledem k aktuálním sněhovým podmínkám museli realizovat jen ve Špindlerově Mlýnu. Kurzu se zúčastnil Petr Blecha, kterého ve středu doplnil Hynek Littmann. Během kurzu jsme proškolovali dalšího dobrovolníka Jana Maškovou.

 


Koncem týdne se počasí trochu zlepšilo a také přišlo kýžené ochlazení. Odměnou byl víkendový kurz 17. – 19.1., který byl lehkou náplastí na dosavadní průběh sezóny. V sobotu na nás čekalo ve Špindlu nádherné inverzní počasí a perfektní svah. Lyžovat jsme vydrželi až do třetí hodiny . Podmínky byly prostě fantastické. Výukového kurzu se zúčastnili nováček Veronika Hašplová a pravidelní účastníci kurzů Adélka Učňová, Martinem Vondráškem a Jana Veselá. Na Stoh se o víkendu na individuální trénink přemisťoval Pavel Dvořák.

Na realizaci akcí se podíleli instruktoři Centra Radka Bartoňová, Kateřina Dušková, Marek Dušek, Jan Číhák, Matěj Hruška, Pavel Jakubec, Marta Pudilová, Jiří Martínek a dobrovolníci Jakub Horčička, Jakub Kadaník, Jana Mašková, Jaroslav Vondrášek.

Back to Top