Ve druhé polovině února jsme měli naplánované dva týdenní a jeden víkendový kurz. První akcí byl kurz v době pražských a brněnských jarních prázdnin. Ani v tomto termínu se nám nevyhnuly komplikace s nemocemi a kurz neproběhl podle původních představ. Přesto se na kurzu sešli podobní účastníci, jako poslední sezónu. Barvy Prahy hájil Vojta Frajer, který zpočátku bojoval na Duncanu s nepřízní osudu při nešťastném výběru stabilizátorů. To se ale po dvou dnech podařilo vyřešit a odstranili jsme nepříjemný blok. Brněnské barvy hájili na svazích ve Špindlerově Mlýnu statečně Květa Homolková a Honza Weigel. Seskupení jednoho monolyžaře a dvou lyžařů v biski doplnili žáci Obchodní akademie Olgy Havlové Lukáš Štěpják, Pepa Žabka a místní lyžaři Tomáš Valíček a Martin Zach.

 

Víkendový kurz 14. – 16.3. jsme měli dlouhodobě zamluvený od pravidelných návštěvníků našich kurzů. Markéta Čemusová, Martin Doležal a Nikol Ziková k nám se svými rodiči jezdí pravidelně trávit jeden víkendový kurz. Vždy nám věnují i krásný dárek v podobě nádherného videa. Prohlédnout si ho můžete ZDE. Kurz byl realizován ve Špindlu a dále se ho ještě zúčastnil Vítek Pavlíček a tatínkem Leošem. V Peci jsme pořádali kurz pro Pavla Dvořáka a Tomáše Valíčka.

Poslední únorový týden jsme naplánovali malý kurz, kterého se zúčastnili Pavel Bambousek, Ella Černošková, Pavel Dvořák, Bohuslav Hůlka, Tomáš Valíček a Martin Zach. Ve Špindlu se do výuky zapojili Pavel Bambousek, Ella a Martin. V Peci lyžovali pokročilí lyžaři, v monoski Bohouš Hůlka, kterého v průběhu týdne doplnili Pavel Dvořák a Tomáš Valíček. Podmínky pro lyžování především v Peci byli naprosto úžasné, ideální .

Na úspěšném zrealizování akcí se podíleli instruktoři Centra Martek Dušek, Kateřina Dušková, Matěj Hruška, Pavel Jakubec, Jiří Martínek a dobrovolníci Sylva Blackburn, David Jakubec, Šárka Pavlasová, Tereza Svatošová.

 

Back to Top