Rád bych vás touto cestou pozval na ojedinělou akci, která se bude konat od 16 do 24 h ve čtvrtek 11. 11. 2021 v prostorách hotelu Comfort na Praze 10.
 
Celá tato akce probíhá ve spolupráci Nadačního fondu Packa na lyžích, Private Wines, Pearla Caviar, Centrum handicapovaných lyžařů, Gallery Wine & Spirits Shop (Galerie Kozí), Terroirchampagne, CPI Hotels.
 
pozvnka na charitativn veer 11112021
 
O co se jedná?
 
První z akcí spojených s Nadačním fondem Packa na lyžích, který se zaměřuje na podporu handicapovaných lyžařů s parézní poruchou brachiálního plexu. Více informací naleznete přímo na pozvánce či na stránkách nadačního fondu.
 
Na stránkách www.packanalyzich.cz si můžete zajistit vstupenky předem a to ve dvou cenových relacích:
 
1) 2.022,-- CZK - vstupenka obsahuje: welcome drink v podobě champagne, degustaci 30 druhů vín, bohatý raut, doprovodný hudební program - z této vstupenky jde minimálně 500,-- CZK na Nadační fond Packa na lyžích
2) 5.022,-- CZK - vstupenka obsahuje: welcome drink v podobě champagne, degustaci 6 vybraných druhů champagne, degustaci 30 druhů vín, bohatý raut, doprovodný hudební program - z této vstupenky jde minimálně 1.500,-- CZK na Nadační fond Packa na lyžích
 
Popis akce lze nalézt i na facebooku
 
Během celého odpoledne a večera bude k dispozici degustace vín za osobní účasti vinařů z Rakouska a Německa. Celá degustace čítá 30 druhů vína z různých odrůd a regionů v Rakousku a Německu.
 
Taktéž pro vás bude připraven champagne bar ve spolupráci s Terroirchampagne, který bude složen ze 6 vybraných druhů od vybraných producentů, tzv. growers. Celý bar bude pod taktovkou Miloše Danihelky a jeho kolegů.
 
Dále vás čeká bohatý raut ve spolupráci CPI Hotels.
 
Degustace kaviáru od společnosti Pearla Caviar.
 
Během celého večera bude probíhat doprovodný program, kd y se vám představí 2 hudební tělesa, dále dražba obrazů od mladého umělce Vladimíra Váchala, který bude taktéž účastníkem akce a dražba vybraných lahví o objemu 3L a více litrů.
 
Věřím, že si společně tuto odpoledně-večerní akci užijeme a společně podpoříme budoucí úspěchy Petra Novotného a taktéž jeho následovníků v paralyžování.
 
Budu se těšit na vaše odpovědi, ohlasy a potvrzení účasti ať už emailem, případně rovnou zakoupením vstupenky na výše uvedených stránkách.
 
V případě jakéhokoliv dotazu jsem kdykoliv k dispozici na emailu i telefonu.
 
S přáním příjemného večera a pozdravem Sportu zdar
 
Martin Vinter
Sales Manager
+420739381655
Private Wines
Kozí 9, 110 00 Praha 1
#českýdovozcevín
 
Back to Top