Vážení, rádi bychom vás seznámili s akcemi, které plánujeme zrealizovat v zimní sezóně 2021/2022. Vycházíme z předpokladu, že sezóna bude probíhat bez výrazných proticovidových opatření.

letk k akcm v sezn 2021 22

Projekt budeme realizovat opět ve dvou programech, které na sebe v mnohém navazují. Výukový program je určen široké veřejnosti bez ohledu na typ handicapu či svazovou příslušnost, kde dle nastavených kritérií Národní sportovní agentury zvýhodňujeme v platbě za kurzovné členy SLČR. Sportovní program Centra se zaměřuje na zajištění sportovní přípravy úzké skupiny výkonnostních paralyžařů či pořádání domácích a mezinárodních závodů pod patronací International Paralympic Committee (IPC). 

 

Výukové lyžařské kurzy pro širokou veřejnost

Výukové kurzy pořádáme v zimních střediscích Krkonoš již řadu let a rádi bychom navázali na předcovidové období. Rozhodli jsme se, i přes všeobecně očekávané zdražování, že zachováme ceny pro účastníky kurzů tak, abychom aktivovali co největší množství lidí s různým typem handicapu. Kurzy budou probíhat především v zimních střediscích Krkonoš se základnou v Janských Lázních. Veškeré info k výukovým kurzům najdete na našem webu ZDE

 

Sportovní program

Naše sportovce čeká aktuálně paralympijská sezóna, ve které je i přeložené MS 2021. Sportovní přípravu náš tým zahájil již v červnu na Mölltale. V září jsme navázali na červnové kempy soustředěním v Litvě. V říjnu již očekáváme, že kempy budeme realizovat na ledovci Mölltal. Zároveň v aktuální sezóně budeme nabízet zájemcům o výkonnostní paralyžování účast na sportovních kempech pod vedením trenéra Pavla Fišera. Nový cíl sportovního programu Centra je vytvořit podmínky pro juniorský tým, který bychom rádi v horizontu dvou let vybudovali. Případní zájemci o výkonnostní paralyžování jsou u nás vítaní, proto neváhejte kontaktovat Marka Duška na tel. 777 333 818.

 

MČR 2021 a 2022

V únoru 2022 budeme opět pořádat v rámci mezinárodních zvodů IPC i domácí MČR. Vzhledem k omezeným možnostem v roce 20021 jsme se rozhodli MČR 2021 přesunout na únor 2022 a zrealizovat tak MČR 2021 a MČR 2022 v termínu 17. – 20.2.2022. Závody se budou konat v Rokytnici nad Jizerou a mohou se jich zúčastnit i čeští paralyžaři bez licence IPC. Součástí MČR budou i poprvé závody pro intelektuálně postižené lyžaře.  

 

Bazar

Na webu jsme vytvořili i odkaz Bazar, kde nabízíme k prodeji použité kompenzační pomůcky z výukového či sportovního programu Centra. 

 

V případě, že by vám některé informace připadaly nesrozumitelné, tak pro podrobnější informace využijte přiložených kontaktů:

mobil: 777 333 818

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Back to Top