Dnes odpoledne jsme za asistence našeho hlavního partnera ze Skupiny ČEZ přebírali v trutnovském OlfinCaru nový vůz, který bude primárně sloužit k zajištění přepravy našich sportovců na kempy a závody po Evropě.

Skupina ČEZ i Nadace ČEZ jsou dlouholetými partnery Centra handicapovaných lyžařů. Jsme velice rádi, že jsme pomohli prostřednictvím mobilní aplikace EPP Pomáhej pohybem od Skupiny ČEZ vyřešit Centru handicapovaných lyžařů logistiku nejen pro sportovce“ říká Šárka Lapáčková Beránková, královehradecká manažerka komunikace a mluvčí Skupiny ČEZ. Vůz budeme totiž v hlavní sezóně využívat i při realizaci výukových kurzů v Krkonoších, tedy v případě, že sportovci nebudou na akci v zahraničí.  

Změnu ve vozovém parku jsme začali řešit loni v září. Doba je ovšem komplikovaná a my jsme hodně dlouho zvažovali výhody a nevýhody pořízení nového vozu. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi. S investicí přesahující milion korun nám výrazně pomohli naši partneři Královehradecký kraj, Nadace ČEZ, Středočeský kraj, Nadace Charty 77 a doufáme, že budeme ještě úspěšní v jedné investiční dotaci. Velký dík patří importérovi značky VW společnosti Porsche Česká republika s.r.o., který nám prostřednictvím trutnovského OlfinCaru poskytl nadstandartní slevu při pořízení nového VW Transporter.

Hned o víkendu naši sportovci s vozem vyráží na druhý tréninkový kemp na Mölltal. Tak zbývá si jen přát, ať nás VW vždy v pořádku doveze do cílové destinace Usmívající se.

Back to Top