Vážení lyžníci,

zima je sice ještě poměrně daleko, ale jako každý rok vám přinášíme nabídku nejen výukových lyžařských kurzů. Výukové kurzy budeme pořádat opět v zimních střediscích Krkonoš (Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou) formou víkendových (příjezd v pátek po 17h a odjezd v neděli po lyžování) a týdenních pobytových akcí (příjezd v neděli po 17h, odjezd v pátek po lyžování). Na jednotlivé kurzy se prosím registrujte prostřednictvím on-line přihlášky, kterou vám do dvou dnů potvrdíme nebo v případě obsazenosti kurzu navrhneme náhradní termín. V případě, že by vám nepřišel mail s potvrzením rezervace termínu, tak mě neváhejte kontaktovat na mobilu 777 333 818. Ceny výukových kurzů zůstávají díky podpoře našich partnerů stejné jako v loňské sezóně, podrobnější informace najdete ZDE. Nabídku jednotlivých výukových kurzů v zimní sezóně 2017/2018 najdete ZDE. V případě, že byste nenašli vyhovující termín vypsaný, tak mě prosím kontaktujte.

V zimní sezóně plánujeme realizovat jak výukové kurzy, tak i školení nových instruktorů začátkem ledna (bližší informace najdete ZDE), sportovní kempy Monoski teamu v Alpách, účast sportovců na mezinárodních závodech IPC a v neposlední řadě i pořádání MČR handicapovaných v rámci WPCAS závodů IPC v Rokytnici nad Jizerou 17. - 18.2.2018.

Doufám, že si z naší nabídky vyberete a zažijete spoustu hezkých dní v nové sezóně. Tak hlavně ať nám napadne sníh nebo alespoň mrzne Smějící se. Pro inspiraci přikládám odkaz na klip z loňské sezóny ZDE

 

 

 

Back to Top