V pořadí třetí kemp jsme pro české reprezentanty připravující se na XII. zimní paralympijské hry zrealizovali na ledovci Kaunertal, který je poslední, nejzápadnější ze všech tyrolských ledovcových údolí, a leží v blízkosti rakousko-italských hranic.

 

Třetí kemp 11. – 15.10.2017 jsme realizovali opět s tréninkovou skupinou šéftrenéra juniorské reprezentace ČR Jana Fiedlera, s JF Active teamem. Z našeho týmu se soustředění zúčastnili Pavel Bambousek, Pavel Dvořák a Miroslav Lidinský, o víkendu se do tréninku zapojili i členové Českého svazu zrakově postižených sportovců Patrik Hetmer s trasérem Miroslavem Máčalou a trenérem Františkem Dostálkem. Kemp byl zaměřen na trénink rychlostních disciplín, které jsme absolvovali první dva dny. Během tréninků SG dosahoval Miroslav Lidinský rychlosti přes 120Km/h. O víkendu byly na pořadu tréninky obřího slalomu, monolyžaři absolvovali tréninky slalomu. Velký dík patří trenérům SLČR (Jan Fiedler, Jiří Fiedler, Jitka Machytková), kteří nám umožnili společný trénink jak s juniorskými reprezentanty, tak i reprezentanty kategorie Masters.

Kemp jsme realizovali díky finanční podpoře ČEPS a.s., náměstků hejtmana Královehradeckého kraje Ing. Aleše Cabicara (zdravotnictví) a Mgr. Martiny Berdychové (školství), dále za podpory Středočeského kraje a Svazu lyžařů ČR.  

Foto ZDE

 

 

 

Back to Top