Koncem února jsme zrealizovali týdenní kurz (20. – 25.2.) pro čtyři handicapované lyžaře a prodloužený víkendový kurz (25.2. – 1.3.), kterého se zúčastnilo třináct handicapovaných lyžařů.

Po tréninkovém kempu Monoski teamu zůstal v Krkonoších na jarních prázdninách monolyžař Petr Novák, který společně s Tomášem Hladíkem lyžoval ve Skiareálu ve Špindlerově mlýnu a využili ubytování na hotelu Horal. Petr musel kurz předčasně ukončit, protože měl technickou závadu na své monoski (nalomený rám). V Janských Lázních na Duncanu proběhl tradičně kurz pro nováčky, kterého se zúčastnili Tomáš Matus, Tomáš Veleba a Martin Zach.

 

V pátek na prodloužený víkendový kurz přijely opět děti z naší partnerské organizace ZŠ a MŠ Ostrava – Poruba Jiří Ježek, Michaela Strachottová, Ondřej Šmatelka, Jaroslav Teichmann, kteří využili svahů jak v Janských Lázních, tak i ve Špindlerově Mlýnu. Děti o víkendu doplnili Filip Hlaváček, Šárka Holasová, Julie Skřivánková, Martin Zach a děti z místní léčebny Vesna David Malý, Jan Matys, Tomáš Zajíc, Tadeáš Zach, kteří si naše kompenzační pomůcky přišly vyzkoušet na Duncan.Na realizaci kurzů se podíleli instruktoři Centra Radka Bartoňová, Marek Dušek, Kateřina Dušková, Alexandr Gebauer, Tomáš Hladík, Petra Ištuková, Jan Lorenovič, Marta Pudilová a dobrovolníci Jan Bavor, Jan Číhák.

Back to Top