Czech Dutch English German Polish Russian

Image 1 title

Image 1 title

Image 2 title

type your text for second image here

Image 2 title

Image 3 title

type your text for third image here

Image 3 title

Image 4 title

type your text for 4th image here

Image 4 title

Image 5 title

type your text for 5th image here

Image 5 title

Nadace ČEZ nás v letošním roce podpoří prostřednictvím mobilní aplikace EPP - Pomáhej pohybem v rámci 50. ČEZ Jizerské 50

 

Závodníci i fanoušci nejslavnějšího běžkařského závodu u nás ČEZ Jizerská 50 mohou už druhým rokem pomáhat potřebným prostřednictvím mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem, která promění fyzickou aktivitu uživatelů na body a příspěvek Nadace ČEZ pro veřejně prospěšné projekty.

Celé startovní pole hlavního nedělního závodu na 50 kilometrů bude vybaveno čipy, které dokáží přesně měřit váš čas i uběhnutou vzdálenost. Výkony všech běžců a běžkyň pak Nadace ČEZ přemění ve finanční podporu pro Centrum handicapovaných lyžařů.

Na stadionu v Bedřichově bude po celý víkend v ČEZ Energy zóně trenažér Charitativní akce Nadace ČEZ, kde budou moci návštěvníci i závodníci ostatních závodů podpořit minutou pohybu stejný projekt jako nedělní běžci, tedy Centrum handicapovaných lyžařů.. Vybrané částky za vyběhané body se poté sečtou.

Závodníci mohou sbírat body i prostřednictvím aplikace EPP – Pomáhej pohybem a podpořit dva další projekty. Jedním je Dětský domov Frýdlant, v druhém můžete podpořit handicapovaného sportovce Jana Tománka v jeho účasti na švédském dálkovém běhu Vasaloppet. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem a zapnout si ji před startem. Za svůj výkon získáte body, kterými můžete přispět vybranému charitativnímu projektu. Více na pomahejpohybem.cz.

 

 

 

 

Copyright © 2019 Centrum handicapovaných lyžařů o.s.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.